Будівництво каркасних стін

Використання каркасних стін у будівництві є досить економічним, до того ж такі стіни теплі та їх  зведення не потребує великих витрат часу.

Забудовник може звести каркас на необхідно кількість поверхів, накрити отриману конструкцію дахом, і вже потім обирати матеріал для його утеплення. Варіантів безліч: можна стягнути стіни паро-, гідроізоляцєю  та покласти всередину будь-який утеплювач або після зовнішньої обробки укласти мінвату, а з  середини покрити стіни гіпсокартоном. Такий варіант дозволяє отримати  систему «витісняючої» вентиляції, але у цьому випадку стіни  дихатимуть феноформальдегідними смолами клею для мінвати.  

Екологічним варіантом буде заповнення дерев’яного каркасу блоками сухої пресованої соломи, у результати чого, ви отримаєте екологічний природний утеплювач завтовшки у 0,5м,  за допомогою чого буде отриманий ідеальний природний тепло ізолятор, що забезпечить житло здоровим та екологічно чистим повітрям. Щоб закрити солому з обох боків використовують глину, а потім обробляють «дихаючою» цементно-вапняною штукатуркою.

У наш час,  найкращого співвідношення екологічності, довговічності, якості теплоізоляції – і при цьому невисокої вартості та мінімальним  витратам на опалювання – просто не існує.