Дерево (профільований брус) для стін

Перевагою зведення будинків з дерева є те, що у такому будинку, його власникам буде дуже комфортно і легко дихатися.

Хоча дерево і не є  най кращий тепло ізолятором, він все ж таки кращий аніж цегла або бетон. Стіни з брусу мають невисоку теплопровідність, тому при тривалому відключенні опалення у зимовий період, прогрівати такий будинок доведеться декілька годин.  Завдяки властивості виводити зайву вологу з приміщення, стіни з дерева створять здоровий мікроклімат вашого будинку. До того ж стіни з брусу досить легкі та стійкі. Зведення дерев’яних стін можна виконувати на стовпчастому фундаменті . Також особливістю таких стін є стійкість до заморожування – розморожування, тому такі будинки можуть слугувати своєму власнику більше 100 років.

Недоліки  стін з дерева, у вигляді легкозаймисті і схильні до дії комах – шкідників, можна легко усунути за допомогою спеціальної обробки та використанні систем захисту від вологи та вогню.

Після завершення будівництва дерев'яних стін до початку їх обробки, зазвичай повинен пройти рік, перед тим як почати їх обробку. Стіни повинні осісти, причому осад дерев’яних стін є значно більший ніж у каркасних або кам’яних і складає майже 8%.

 При висиханні  брус може деформуватися,  тому необхідно проведення додаткової «конопатки» таких стін, що є досить складною та дорогою процедурою.