Стіни з оциліндрованних колод

Будинок з оциліндрованого бруса може стати прикрасою будь-якого котеджного поселення.  

Ідеальними вважаються  рівні,  округлі оциліндровані  колоди, що при будівництві дозволяють  досягти їх щільного з'єднання.

Розміри оциліндрованих колод які вживаються у будівництві може коливається, залежно від регіону та розмірів споруди від  160 до 260 мм.

Профільовані колоди, завдяки розташуванню нижнього жолоба і верхнього паза, знімаючи напругу волокон, менше  піддаються деформації  в процесі природного висушування  деревини. Висока якість обробки поверхонь та однаковий діаметр, оциліндровані колоди не потребують її додаткової обробки.

За сучасними технологіями, для отримання оциліндрованої профільованої колоди, необхідно попередньо виконати  операцію з обдирання колоди, що дозволяє отримати ти додатковий припуск для наступної оцилліндровки. Далі йде процес випрямлення осі обробки у зкривлених стволів дерев, та отриманні  чистої поверхні, для збільшення довговічність фінішних фрез і високої чистоту поверхні.

На наступному етапі колоди направляються  у оциліндровочний верстат для одночасного фрезеруванням жолоба і розвантажувального паза. І на завершення: торцювання колоди по довжині і фрезерування замків (можливе навіть вінцьових чашок, для неперпендикулярних стін).